INTEL W POLSCE

W centrum badawczo-rozwojowym Intela w Gdańsku pracują najlepsi eksperci z obszaru wytwarzania oprogramowania.

Nieustannie rozwijamy się, dlatego też poszukujemy kolejnych talentów do naszego zespołu. Dzięki pracy w Intelu będziesz mieć niepowtarzalną okazję do pracy przy najnowszych technologiach dostarczając oprogramowanie w takich obszarach jak:

Cloud and Data Centers, Graphics, Audio, Rack Scale, Memory, Programmable Solutions, FPGA, Non-Volatile Solutions, Artificial Intelligence i Connectivity.

Jeżeli:

  • jesteś ekspertem w technologiach takich jak: C, C++, C#, Python lub Java,
  • chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty benefitów jak m.in.: roczne i kwartalne bonusy finansowe za wyniki firmy, elastyczny czas pracy, akcje Intela, kartę Multisport, kartę lunchową, ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny, program emerytalny, specjalne benefity dla rodziców, grupy pasjonatów i wiele, wiele innych,
  • stawiasz na swój rozwój zawodowy i osobisty – chciałbyś/aś brać udział w wielu szkoleniach zarówno technicznych jak i miękkich, a może uczestniczyć w programach coachinowych, czy mentoringowych

JEŚLI TAK, TO SZUKAMY WŁASNIE CIEBIE! DOŁĄCZ DO ZESPOŁU INTELA. WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I OTRZYMUJ INFORMACJE NA TEMAT NAJNOWSZYCH OFERT PRACY – POZOSTAŃ Z NAMI W KONTAKCIE!

INTEL OD ŚRODKA

Poznaj historie naszych inżynierów Moniki i Aleksandra, który opowiedzą Ci o tym, czym zajmują się na co dzień, jak wygląda praca w Intelu oraz dlaczego Gdańsk to jedno z najlepszych miejsc do życia w Europie:

Dowiedz się więcej

Dołącz do nas