לחיפוש משרות

פיתוח תוכנה באינטל

פיתוח תוכנה

פיתוח תוכנה

מחשוב תפיסתי, Internet of things, מחשוב לביש? כן, כן וכן. תתפלאו- אנחנו עושים עוד כמה דברים חוץ מסיליקון. אם אתם רוצים לפתח את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לעבוד לצד המוחות המבריקים ביותר, לכתוב קוד שישמש מיליוני אנשים ולהמציא את העתיד כבר עכשיו- הצטרפו אלינו והשמיעו את הקול שלכם- אנחנו מקשיבים.

ארכיטקטורת תוכנה

ארכיטקטורת תוכנה

כדי להצעיד טכנולוגיה קדימה צריך חזון. לארכיטקטים באינטל יש. תפקיד הארכיטקטים הוא יוצא דופן וייחודו בכך שהוא משלב בין יכולת הנהגה, יצירתיות והבנה טכנולוגית עמוקה. הארכיטקטים שלנו הם עמוד התווך בהגדרתם ובבנייתם של פתרונות תוכנה פורצי דרך עבור המוצרים והפלטפורמות של אינטל.

Cyber Security

Cyber Security

לם אבטחת הסייבר אבטחת מידע וסייבר הוא אחת מהזירות המתקדמות ביותר כיום, המגלם בתוכו התקדמות רבה בשיטות להגנה על מידע, פרטיות המשתמש ותשתיות קריטיות, לצד התמודדות עם נסיונות בלתי פוסקים לחדור אל המידע ולחולל נזק. תחום אבטחת הסייבר בישראל הוא מהמובילים בתחומו, ועושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בכדי לייצר מוצרי אבטחה המעוגנים היטב בחומרה ובקושחה- עובדה השומרת את הפתרונות של אינטל צעד אחד לפני השאר.

הכול על תחום SW Embedded Engineering באינטל

הכול על תחום SW Embedded Engineering באינטל

מוכנים להתמודד עם אתגרי פיתוח תוכנה מורכבים? רוצים ללמוד, לצמוח ולהיות שותפים לפיתוחם של המעבדים המתקדמים ביותר? הגעתם למקום הנכון. החל מגיוון, דרך התמודדות טכנולוגית משמעותית בסביבה גלובלית וכלה בסיפוק מקצועי רב - יש לנו הרבה מה להציע לכם.

Machine and Deep Learning

Machine and Deep Learning

כחברת ההיטק הגדולה בישראל, וכמי שחותרת ללא לאות להובלת תחומים חדשניים ומתקדמים, אינטל מחזיקה את קבוצת ה Machine Learning- הגדולה במדינה, העוסקת בפיתוח מוצרי תוכנה מתקדמים ופורצי דרך. מומחי הקבוצה משתמשים בסוגים רבים של נתונים ובמגוון שיטות ומודלים כדי לפתור אתגרים מכל קשת הפעיליות של אינטל, ובנוסף מקדמים שיתופי- פעולה אקדמיים ופרוייקטים נוספים שעוזרים לאינטל לקדם את טכנולוגית המידע.

הכול על תחום הנדסת תוכנה באינטל

הכול על תחום הנדסת תוכנה באינטל

המעבדים המתקדמים ביותר בעולם מצריכים מהנדסי תוכנה מבריקים שרוצים לטעום מכל העולמות. Wireless, Big Data, Wearables, Internet of Things ומחשוב תפיסתי הם רק חלק מפיתוחי התוכנה שאנו מובילים - אחרי הכל, אנחנו החברה החמישית בגודלה בעולם בתחום התוכנה. כמהנדסי תוכנה, תהיה לכם נגיעה במגוון רחב של טכנולוגיות פיתוח תוכנה וההזדמנות לשתף פעולה עם לקוחות רבים, בתוך אינטל ומחוץ לה.

יש לכם תשוקה חזקה לטכנולוגיה, יכולת עבודה בצוות וראש יצירתי? מקומכם איתנו.

הכול על תחום אוטומציה ו-QA באינטל

הכול על תחום אוטומציה ו-QA באינטל

אנחנו מצפים מהמוצרים שלנו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר – אלו שאנחנו קבענו. לכן חשוב לנו להעסיק מוחות חריפים במיוחד בעלי הבנה מערכתית רחבה, שיודעים לשאול את השאלות הנכונות ולוודא כי כל מוצר שרץ על ארכיטקטורה של אינטל מתפקד באופן אופטימלי.

מהנדסי האוטומציה ו-QA שלנו הם מומחים כמעט בכל תחום והם מחפשים בעיות בכל רמה כדי שהפתרונות שלנו יתפקדו בצורה מושלמת, ככל שרק אפשר.

אם חשוב לכם להיות מעורבים בפרויקטים מעניינים, גלובליים ומאתגרים, אם אתם רוצים לעבוד עם הכלים החדשים ביותר ועם טכנולוגיות פורצות דרך, אם מעניין אתכם לקחת חלק משמעותי בפיתוח מוצרים שמשפיעים על חייהם של מיליוני בני אדם – המשיכו לקרוא.

Computer Vision

Computer Vision

תחום הראייה הממוחשבת הוא מהתחומים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בשנים האחרונות. פריצות דרך ביכולות של מחשבים לזהות ולנתח תמונה מתבצעות כמעט על בסיס יומיומי, וכל התקדמות כזו יכולה להשפיע על העולם ולשנות את החיים שלנו. אחד המקומות המובילים בעולם, בו מתקיימות פריצות דרך כאלו, הוא אינטל.

Grow your network of opportunities