Just Be Yourself – IT matters @ Intel

Naszą największą siłą jest różnorodność! Ludzi, stylów życia i przede wszystkim technologii. Intel to setki charakterów, tysiące zainteresowań, pomysłów i możliwości rozwoju. A różnorodne produkty, projekty, czy obszary biznesowe są gwarancją ciekawej kariery.

Zawodowa ścieżka w Intelu to nieustanne łączenie oryginalnych pomysłów z najnowszymi technologiami. Tworzymy rozwiązania, które zmieniają życie milionów ludzi i firm na całym świecie. Na dodatek robimy to w świetnej atmosferze, dlatego jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych miejsc pracy w IT.

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration 0:45
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:45
 
1x

Diversity of People

POZNAJ HISTORIE PRACOWNIKÓW INTELA

POZNAJ HISTORIE PRACOWNIKÓW INTELA

Diversity of Technologies

FIRMA INTEL URZECZYWISTNIA NAJŚMIELSZE WIZJE PRZYSZŁOŚCI

Pewnie każdy wie, że Intel produkuje procesory. Ale to tylko część działalności firmy. Intel nieustannie przesuwa granice technicznych innowacji, wzbogacając życie innych firm, społeczeństw i w ogóle mieszkańców naszego globu. Ponadto firma stara się wykorzystać potencjał chmury, wszechobecność Internetu rzeczy, najnowsze osiągnięcia w zakresie pamięci i rozwiązań programowalnych a tym samym rewolucjonizuje wiele branż i rozwiązuje globalne problemy.

W centrum badawczo-rozwojowym Intela w Gdańsku pracują najlepsi eksperci z obszaru wytwarzania oprogramowania w takich obszarach jak: cloud, data centers, non-volatile memory, FPGA, AI oraz connectivity.

DIVERSITY OF LIFESTYLES

Poznaj nasze benefity

Dojazd do pracy
Usługi na kampusie
Żywienie
Rozrywka po pracy
Zadbaj o swoje zdrowie i przyszłość
Wsparcie dla rodziców
WSPARCIE w codziennych obowiązkach
Elastyczne warunki pracy
Doceniamy PRACOWNIKÓW

DIVERSITY OF JOB OPPORTUNITIES

Bądź częścią zespołów projektowych Intela, których efekty pracy i dostarczane produkty zmieniają codzienne życie milionów ludzi na całym globie oraz mają realny wpływ na otaczający nas świat – dołącz do nas i rozpocznij karierę w Intelu.