היי! איזה כיף שהגעת

משרות הסטודנט באינטל הן משרות מקצועיות לכל דבר. הסטודנטיות והסטודנטים שלנו מצטרפים לצוותים המקצועיים השונים, זוכים להתנסות באופן מעשי בתחום שלהם, כאשר השאיפה היא שימשיכו הישר אל משרה מלאה עם סיום הלימודים. המשרות הסטודנטיאליות שלנו פתוחות לתארים ראשונים ומתקדמים כאחד, גמישות ומתחשבות בלו"ז הלימודים העמוס, וממוקמות ברחבי כל הקמפוסים שלנו: חיפה, ירושלים, פתח תקווה, רמת החייל וקריית גת. קדימה, מחכים לך!

לחיפוש משרה

המשרות שלנו

רוצה לשמוע עוד על הזדמנויות שיש לנו להציע?

טיפים ומסלול קריירה

טיפים לראיון עבודה

איזה כיף, זומנת לראיון למשרה שכל כך רצית. לקראתו חשוב להתכונן היטב – וכדי לסייע בכך, ריכזנו את כל מה שצריך לדעת לאורך כל שלבי הראיונות.

ההמלצה שלנו: פרינט-סקרין, לשמור ולקרוא היטב בעת הצורך.

לפני הראיון:

הכירו את אינטל- כדי לשדר רצינות ומקצועיות, חשוב מאד לקרוא אודות אינטל, הליך ייצור השבבים ולהכיר פרטים כלליים על החברה ודמויות המפתח בה.

הבינו באמת את מהות המשרה- אל תסתפקו רק בטייטל, ודאו שאתם מבינים היטב את התפקיד המוצע לכם וכל תחומי האחריות הכלולים בו.

רעננו את הזיכרון- פרויקטים מיוחדים שהשתתפתם בהם במהלך הלימודים, קורסים רלוונטיים, חומר תיאורטי; מומלץ להיזכר בכל אלו, כדי שתוכלו להשתמש בהם כדוגמאות בראיון עצמו, ואפילו לשאול את המראיין או המראיינת באילו קורסים מומלץ להתמקד.

תרגלו שאלות ותשובות- בהתאם לכישורים ולתכונות בתיאור המשרה, הרכיבו רשימת שאלות פוטנציאליות שעשויות להישאל במהלך הראיון ותרגלו את התשובות אליהן. טיפ קטן מאיתנו: מומלץ לתרגל מענה לשאלות בעברית ובאנגלית, להאזין לפודקאסטים ולקרוא מאמרים בתחום הרלוונטי.

דברו איתנו- במיוחד עבור סטודנטיות וסטודנטים כמוכם, פתחנו חשבון וואטספ בו ניתן לשאול שאלות ולהתייעץ סביב נושאים של קריירה סטודנטיאלית. שלחו לנו הודעה, מבטיחים שזה שווה: 052-2339225

מהלך הראיון:

הגיעו בזמן- חשוב מאד להגיע בזמן לראיון, ואפילו להקדים מעט, כיוון שאיחורים עשויים לשדר זלזול וחוסר רצינות.

שימו לב לשפת הגוף- יש להקפיד במהלך הראיון על ישיבה זקופה, שמירה על קשר עין וחיוך – כל אלו משדרים בטחון ואנרגיה נינוחה שתשאיר על המראיינים רושם חיובי.

בסיום הראיון:

שאלו שאלות- אל תהססו לשאול שאלות על המשרה, על האנשים עמם תעבדו ושלל תהיות שעולות לכם בנוגע למקום ולתפקיד. זכרו שבהנחה ותתקבלו, מדובר ביומיום שלכם – חשוב שתקבלו מענה על כל השאלות שיש לכם.

הביעו חיוביות ועניין- דברו בהתלהבות והביעו אמונה כלפי אינטל בכלל והתפקיד אליו אתם מתמיינים בפרט. תשאלו על המשך התהליך ועל השלבים הבאים והקפידו להקרין את העניין שלכם בתפקיד כלפי חוץ.

לא התקבלתם? אל חשש- אין זה בהכרח אומר כי לא תתקבלו בפעם הבאה. נסו לשאול ולהבין מדוע לא הייתה התאמה למשרה, ומתוך הניסיון הזה שאפו ללמוד ולהשתפר לקראת ההזדמנות הבאה.

 

טיפים למציאת עבודה

יש כמה דברים ששווה לדעת לפני שמתחילים – וכולם נמצאים ממש כאן:

לכל משרה - קורות חיים משלה, רוצה להגיש מועמדות לכמה משרות שונות? חשוב לזכור שלכל משרה ישנן דרישות אחרות, וההמלצה שלנו היא לערוך את קורות החיים באופן שיחפוף ויתאים לכל משרה באופן ספציפי.

איך עושים זאת? קוראים היטב את תיאור המשרה, ומסמנים מילות מפתח, את הדרישות והתכונות בה שתואמות לכישוריך ונסיונך. לאחר מכן, מוודאים שכל הסימונים נוכחים ומודגשים היטב בקורות החיים שלך.

*לא לשכוח: אם החלטת להגיש מועמדות לכמה משרות בחברה זהה, יש להגיש נוסח אחד של קורות החיים, כיוון שמדובר במערכת גיוס אחת שמקבלת את כל המועמדויות.

מי אני? מה אני? (אבל בקצרה)

טקסט פותח בתחילת קורות החיים הוא המקום להבליט את ה Super powers שלך, את החוזקות שלך ובמה בעצם מעניין אותך לעסוק. כאן ניתן לצאת רגע מהתבנית הפורמלית של קורות החיים ולהראות למעסיק צדדים נוספים שלך. כדאי לחשוב מה הדברים העיקריים שהיית רוצה שידעו עלייך ולהכניס אותם לטקסט הפותח בצורה תמציתית, מדוייקת ועניינית.

אגב, זה המקום לציין בו את הזמינות שלך לימי עבודה, תאריך סיום לימודים משוער ואילו תחומי עיסוק מעניינים אותך.

הכנת השטח

הכנה של תנאי השטח לקראת תהליך חיפוש העבודה היא חשובה לפחות כמו החיפוש עצמו. כאן, נכנסים דברים כמו שיפוץ פרופיל הלינקדאין שלכם, בחירת הזמן הנכון ביותר עבורך לחיפוש העבודה ושיח עם חברות וחברים שעובדים בחברות שוות.

השכלה וניסיון מקצועי מגיעים משלל מקומות

החיים האקדמאיים נותנים לך יותר מאשר תואר: עשית פרקטיקום? קורס אונליין? נסעת לחילופי סטודנטים? יש ערך לניסיון שצברת בדרך. כל אלו נותנים נפח לאישיות שלך שעוברת במסמך של קורות החיים, ולכן כדאי לשלב את הפרטים הללו ולהרחיב מה הם הכישורים שהפגנת והכלים שרכשת לאורך הדרך. מעבר לכך, שווה לציין גם קורסים ספציפיים שלקחת באקדמיה, פרויקט גמר מעניין וכנסים מקצועיים שהשתתפת בהם ורלוונטיים למשרה שהגשת אליה מועמדות.

פורמט ידידותי למשתמש

כיוון שמערכות גיוס רבות עובדות עם קבצים שניתן לחפש בהם, ההמלצה שלנו היא לשלוח קובץ המאופיין בחיפוש חכם. זאת, מהסיבה הפשוטה, שהמגייסות והמגייסים יוכלו למצוא את הפרטים שלך בקלות בתוך מערכות הגיוס.

תהליך הגיוס באינטל

ביקרת ביריד גיוס, הגעת דרך חברים או מצאת את משרת החלומות בפייסבוק שלנו? הנה כל מה שיקרה עם מסמך קורות החיים שלך מהרגע שהוא נחת אצלנו

שלב ראשון: קובץ קורות החיים יגיע אל מחלקת הגיוס שלנו. שם הוא יעבור תהליך מיון להתאמה ראשונית למשרות הפתוחות שקיימות אצלנו

שלב שני: במידה ונמצא משרה שמתאימה לך, יישלח אליך מייל. שם, ישאלו שאלות על תאריך סיום הלימודים המשוער, מיקום גיאוגרפי מועדף לעבודה, ממוצע ציונים ותפקידים או תחומים המעניינים אותך במיווחד.

שלב שלישי: פרטיך יועברו אל המנהל/ת המגייס/ת למשרות הרלוונטיות. אם הכל יתאים, יגיע אליך זימון לראיון עם אנשי הצוות, ובהנחה שעברת, יתקבל זימון נוסף לראיון השני, בו תהיה נציגות מהקבוצה המגייסת. מועמד/ת למשרות בתחומי הייצור? תישלח אליך הזמנה למרכז הערכה, במהלכו תבחן ההתאמה שלך לתפקיד באמצעות מגוון כלים וראיונות.

שלב רביעי: עברת את הראיונות בהצלחה? הגיע הזמן לקבל הצעת עבודה! נזמין אותך אלינו ונציג בפניך הצעה אשר תואמת לניסיון ולכישורים שלך.

מה קורה במצב בו מצאת כמה משרות באינטל שמעניינות אותך? אנחנו מאפשרים להתמיין עד 5 משרות במקביל. בהנחה ותעברו את כל שלבי התהליך, תוכלו לבחור את ההזדמנות המתאימה ביותר עבור פיתוח הקריירה שלכם.

יש לך שאלות נוספות? קליק לווטסאפ הסטודנטים שלנו

!WhatsApp us Students @ Intel Israel
 

ההטבות שלנו

אנחנו לא רוצים להשוויץ, אבל יש הרבה דברים שווים שאנחנו מציעים לסטודנטיות ולסטודנטים שלנו - ויש לנו תחושה שבא לך לשמוע עליהם:

20 שעות שבועיות וגמישות בתקופות המבחנים

עבודות, מבחנים, סמינרים – כל אלו (ועוד ועוד) ממלאים את הלו"ז של הסטודנטיות והסטודנטים שלנו, ואנחנו לגמרי מבינים את זה. לכן, חשוב לנו לאפשר שילוב מאוזן בין עבודה ללימודים, שמאפשר ללמוד בראש שקט ולהמשיך להשקיע בשימור הממוצע שלך.

1,000 ש"ח במתנה

כסטודנטית (או סטודנט) אצלנו, נעניק לך תקציב שנתי של 1,000 ש"ח למוצרים ושירותים בעולמות התרבות והפנאי. מה למשל? מסעדות, סרטים, תיאטרון, נופשים ועוד מגוון דברים שכל-כולם כיף.

פינוקים בקמפוסים

בקמפוסים השונים של אינטל יש שלל שירותים מפנקים במחירים נוחים, מהסוג שסוגר פינה באופן מושלם. מניקור-פדיקור, מספרה, מסאז'ים, חדר כושר, שיעורי מוסיקה ועוד ועוד.

אירועים אקסקלוסיביים

כיף הוא חלק מה-DNA של החיים הסטודנטיאליים באינטל, בעיקר בזכות האירועים השווים שאנחנו מרימים במיוחד עבור הסטודנטיות והסטודנטים שלנו. ביניהם: מסיבות, הופעות וימי כיף.

מתנות, מתנות, מתנות

סיום תקופת המבחנים, סיום הלימודים, חגים - כל אלו, אם תשאלו אותנו, הם תירוצים מושלמים כדי לתת מתנות לסטודנטיות ולסטודנטים שלנו.

תכנית מניות וביטוח פנסיוני

אנחנו תמיד אוהבים לחשוב על העתיד, בעיקר כשמדובר בזה של העובדות והעובדים שלנו. הסטודנטיות והסטודנטים של אינטל יכולים להשתתף בתכנית המניות (SPP-Stock Purchase Plan) וזכאים לביטוח פנסיוני.

תארים מתקדמים

Students @ Intel Israel

סטודנטית או סטודנט לתואר מתקדם? אם הגעת לשלב של חיפוש עבודה שתתאים לתואר השני או הדוקטורט שלך, אנחנו ממש שמחים לבשר שיש לנו המון משרות שנועדו ללימודים בתארים מתקדמים. בשלב הגשת המועמדות, חשוב לציין בקורות החיים את תחום המחקר, מידע לגבי מאמרים שפרסמת ומעבדות מחקר שהתנסית בהן.
לא נסגרת על תחום המחקר? אין בעיה, אפשר לדבר ב-WhatsApp ונחשוב יחד על התחומים שמעניינים אותך וננסה למצוא עבורך את הכיוון המתאים לך ביותר.

!WhatsApp us Students @ Intel Israel

רוצה שנתאים עבורך את המשרה האידאלית?

כן- מתאים לי!