נעים מאוד! נשמח להכיר אותך יותר טוב

אני הנדסאי/ת מדופלם/ת!

סיימתי את לימודי ויש לי דיפלומה

עדיין אין לי דיפלומה

אני עדיין לומד/ת לתואר הנדסאי או לא השלמתי עדיין את הדיפלומה

לא הנדסאי/ת

אני לא הנדסאי/ת אבל אשמח לשמוע על הזדמנויות קריירה באינטל

 
 

עובד אינטל "טיפוסי"? אין דבר כזה. כל אחד ואחת מאיתנו מגיעים מרקע, מקום והשקפה שונים, אבל לכולנו יש תשוקה עזה לטכנולוגיה של המחר ואת הראש הנכון לייצר אותה היום. בואו לעשות היסטוריה ולהיות חלק מצוות מרכז ייצור המעבדים בקרית גת- מהמתקדמים מסוגו בעולם. כאן תוכלו לקחת חלק באקשן האמיתי- ייצור המעבדים הטובים בעולם, בסביבה טכנולוגית חדשנית ומרתקת, יחד עם אנשי צוות מסורים, נחושים ומוכשרים, ממש כמוך.

Intel
 

Intel

מפעל אינטל בקריית גת הוא מהגדולים והמתקדמים במפעלי אינטל בעולם, ולב ליבו של המפעל, המקום שבו באים לעולם מעבדי הדור הבא, הוא מחלקת הייצור. ייצור המעבדים המתקדמים מתבצע באולם ענקי ששמו "החדר הנקי" (משום שהוא נקי פי 10,000 מחדר ניתוח!) המכיל מאות מכונות משוכללות. האחריות לכך שהמכונות יפעלו כנדרש ובצורה המיטבית מוטלת על כתפי ההנדסאי/ית בייצור.

כהנדסאי/ת ייצור (Manufacturing Specialist) באינטל יינתן לך מקום בצוות האחראי על קו הייצור, במסגרתו תהיה לך אחריות ייחודית על אופטימיזציה של הקו על כל היבטיה - תפעול המכונות, תכנון הטיפולים, מקסום האפקטיביות ועוד. יהיה עליך לוודא שהציוד בקו הייצור נמצא במוכנות מקסימלית בהיבטים של תפעול שוטף וטיפול בתקלות.

רוצה לשמוע פרטים נוספים על הזדמנויות הקריירה באינטל להנדסאים/ות? לחצ/י על התיאור המתאים לך למעלה ונשמח להכיר אותך טוב יותר.

 

Grow your network of opportunities