תחומי העיסוק הבולטים בקמפוס ירושלים

intel

Connectivity & Networking

עיסוק בתקשורת ובתשתית שעליה היא עוברת, כדי לספק חוויית שימוש מהימנה ומהנה עבור המשתמשים. בתחום זה הקבוצות של אינטל מפתחות את התשתית של ה-Ethernet ומספקות את אבני הבניין של ה-Cloud, על ידי פיתוח Hard IP אשר נכנס לתוך השבבים. מדובר במוצר שנמצא בכל השבבים ורכיבי התקשורת של אינטל ולמעשה מאפשר תקשורת עם החיצון.

כמו כן, קבוצת Client Connectivity Group באינטל ירושלים שוקדת על פיתוח הדור הבא של Thunderbolt – ממשק לחיבור התקנים חיצוניים למחשב הניחן ביכולות עצומות ועומד להחליף את חיבור ה-USB המוכר, ולהפוך לסטנדרט בתחום הטלפונים, מחשבים, GPU ועוד (כרגע, מדובר בקבוצה היחידה בעולם שעושה את זה). בנוסף, באינטל ירושלים מתעסקים ב-Design של סיליקון עבור Ethernet, ומפתחים פתרונות רשת ותקשורת מתקדמים לענן, תעשיות ומפעלים.

מוצרי קבוצת Data Center Group החדישים מניעים את תשתית הענן ברשת ומאפשרים שירותי אינטרנט מתקדמים מדי יום למיליארדי משתמשים ברחבי העולם. המעורבות של הקבוצה מתחילה כבר בהגדרת הארכיטקטורה של המוצר, נמשכת ב-design, בוולידציה של המערכת ועד לשלבי הייצור הסופיים.

intel

AI

אינטל שואפת להוביל את תעשיית הבינה המלאכותית באמצעות פיתוח רכיבי חומרה ייעודיים ליישומי AI בקטגוריות מרכזיות – מרכבים אוטונומיים, דרך רחפנים ורובוטיקה ועד מודולים מתקדמים, IoT ועוד. קבוצת Client Development Group הירושלמית, אשר זכתה לא מזמן בפרס האיכות היוקרתי של אינטל IQA אחראית על ה-Design של מעבדי החברה. כעת נדרשים חבריה להפגין את יכולותיהם הגבוהות באזורים חדשים ומרתקים, ולספק יכולת עיבוד פורצות דרך תוך פיתוח מוצרים חדשים גם בתחום ה-AI.

intel

Security

ארגון SFIP פועל בירושלים ואחראי על פיתוח מנוע CSME – Converged Security Management Engine, השומר על האמינות ואבטחת המידע של כל הפלטפורמות של אינטל, וכך מגן גם על המידע של משתמשי הקצה. מאות מיליוני פלטפורמות הנמכרות מדי שנה מוגנות על ידי פתרון ה-security של SFIP . כיום מתמקד הארגון בעיקר בתחומי Manageability ו-Cyber Security. פעילות אינטל ירושלים נמצאת בחוד החנית של Intel Security, כאשר ידע מעמיק של שנים בתחומי אבטחת המידע והסייבר הוא זה המאפשר להגיע להישגים משמעותיים.

Grow your network of opportunities