מרחבי הארץ: הכירו את העובדים באינטל ירושלים

intel

טלי ורשבסקי גראפי DSP-Algorithms Engineer בארגון ACES באינטל ירושלים.

"התחלתי לעבוד באינטל ירושלים כסטודנטית לקראת סיום תואר ראשון ותחילת תואר שני באוניברסיטת תל אביב, וחשבתי שזו תהיה חוויה זמנית. אבל מהר מאד התקבלתי למשרה מלאה ☺.

מה שאני אוהבת בקמפוס, זו האווירה המשפחתית הייחודית הקיימת בין העובדים בקבוצה ובין העובדים בקמפוס בכלל. היחסים הבין אישיים בין העובדים טובים וחיוביים, דבר שמאפשר עבודה באווירה נעימה. במהלך ארוחת הצהרים לא תשמעו שיחות על עבודה, כולם מכירים את המשפחות אחד של השני ומשתפים בחוויות וסיפורים..

העבודה באינטל בשמונה השנים האחרונות העניקה לי שני דברים משמעותיים ביותר: דבר ראשון- התפתחות מקצועית משמעותית, בזמן קצר, וכן קידום, לתפקיד שמעניין אותי, שבו התמקדתי בתואר השני ואליו רציתי להתפתח. דבר שני ולא פחות חשוב- גמישות- יום עבודה מהבית, שעות עבודה גמישות- וזה לא מובן מאליו.

ירושלים אמנם רחוקה יותר גאוגרפית מרמת גן שם אני מתגוררת, אבל להגיע למקום תעסוקה אחר במרכז כמו הרצליה או רעננה שאולי קרובים יותר גאוגרפית, לוקח בדיוק אותו הזמן, אם לא יותר, מאשר להגיע מרמת גן לירושלים. הנסיעה לוקחת בין 45 דקות לשעה, ואת הזמן הזה אני מנצלת לפגישות עבודה טלפוניות- חלק מאלמנט הגמישות שאינטל מאפשרת".

intel

עמית פרלמן- מהנדס Integration ב- Pre Silicon בקבוצת MVE באינטל ירושלים.

"עבורי יש משהו מאוד משפחתי בקמפוס בירושלים, הוויה נעימה, כמעט כאילו יש קסם באוויר פה. בהיבט הטכנולוגי יש לנו כאן סוג של ממלכה- מכונות שהן בחזית הטכנולוגיה, היקף הדברים שאנחנו עושים הוא עצום, פרויקטים ענקיים ועבודה גלובאלית – שיעור וחוויה לחיים. הרבה שנים עבדתי כפרילנסר או בחברות קטנות ונרתעתי מלהגיע לחברה גדולה בשל הביורקרטיה והנהלים. באופן פרדוקסאלי אינטל מאפשרת ברמה ביום יומית לעוף, להיות יצירתי – בגלל רוחב היריעה שאנו עושים, יש לנו הרבה גמישות ויצירתיות – חופש גדול במסגרת המסגרת. אחד המקומות שנותן את החופש לגבי ה"איך", גישה מעצימה – result oriented ובמקביל מאפשר חופש פעולה לגבי הדרך.

אני גר באשדוד, ומגיע מדי יום לירושלים עם הרכב שלי. מעביר את הנסיעות בלשמוע פודקאסטים על דברים שמעניינים אותי וככה הנסיעה עוברת בכיף.. יש זמן מסוים שמצריך שאהיה נוכח בקמפוס פיזית, אבל אני משתדל לעבוד מהבית כשמתאפשר לי. ככה יש יותר גמישות והיום יותר נינוח".

intel

תומר דימנט- מהנדס Back-End ב-CDG באינטל ירושלים.

"אחרי הלימודים חיפשתי קצת שקט ועברתי לגור במושב תל-תאומים ליד בית שאן. בשנה וחצי האחרונות אני עובד באינטל ירושלים, ואולי זה נשמע לא הגיוני אבל זה עובד לי ממש טוב. בדרך כלל אני מגיע באוטובוס שמגיע מהבית שלי עד לצומת בהר חוצבים. בבוקר אני ישן ואחר הצהרים אני מעסיק את עצמי עם ספר או מוזיקה. לעיתים אני ישן בירושלים, ולעיתים עובד מאינטל חיפה או מהבית. למה זה שווה לי? עולם ה-Back-End מורכב מממשקים רבים עם אנשים וקבוצות אחרות והסנכרון כאן הוא מאתגר. בהיבט המקצועי יש כאן עיסוק שמצריך פתרונות יצירתיים וטכניים. יש אווירה טובה בצוות ובקבוצה. יש דרישות גבוהות באינטל והעבודה אינטנסיבית מאוד אבל מצד שני מכירים גם בכך שלבן-אדם יש חיים מחוץ לעבודה. חופשת ההורות, הינה הטבה שהיתה משמעותית עבורי".

Grow your network of opportunities