חיי הקמפוס באינטל ירושלים

עבודה על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר היא בהחלט גורם משיכה מרכזי עבור עובדים רבים. אבל כולנו יודעים שמקום עבודה הוא גם הרבה מעבר לזה.

האנשים, התרבות הארגונית, האווירה ביום יום של המשרד, הם הדברים שיוצרים את החוויה המלאה שלנו במקום בו אנו מבלים חלק משמעותי מהיום שלנו.

לא סתם העובדים והעובדות בקמפוס ירושלים מרגישים חיבור חזק וחיובי לקמפוס, שמצליח לשמר אווירה אינטימית במקביל להיותו חלק מארגון גלובאלי.

 

אז מה מיוחד כל כך בקמפוס אינטל בירושלים?

intel

הגיוון האנושי-

חשוב לנו שיהיו לנו צוותי עבודה מגוונים כי צוותים כאלה פשוט מצליחים יותר – עם נקודות מבט מגוונות ויצירתיות.

לכן, השקענו הרבה מחשבה כדי להתאים את סביבת העבודה שלנו לאוכלוסיות מגוונות- מרקעים שונים או עם צרכים מיוחדים, כדי שיהיה לכולנו נוח ונעים להיות בעבודה.

אנחנו כמובן לא עוצרים רק בגיוס האנשים והנשים הללו לאינטל, ומשיקעים רבות גם בקידומם ופיתוחם המקצועי והאישי של העובדים והעובדות שלנו- לדוגמא תוכניות קידום קריירה לנשים מהנדסות, תוכניות למנהלים ומנהלות שמקדמות גיוון והכלה בארגון ועוד.

גיוון זה לא רק ערך אצלנו, אלא חלק מאורח החיים. מעניין אתכם לשמוע עוד? הכנסו ללינק

 

intel

החיבור לקהילה ולסביבה

עובדי אינטל ירושלים לוקחים את נושא המעורבות בקהילה קרוב ללב. קיימים פרויקטים רבים מספור בהם עובדים משקיעים בקהילה בה הם חיים:

אימוץ בית החולים אלי"ן- מציאת פתרונות טכנולוגיים לשיפור איכות חייהם של ילדים בעלי מוגבליות פיזיות מולדות ונרכשות.

אימוץ בתי ספר והכנה לבגרויות במטרה לעודד תלמידים ותלמידות לסיים 5 יח"ל בתחומי המדעים.

בנוסף לפרויקטים אלו, עובדי הקמפוס גם מקיימים התנדבויות חד פעמיות/שנתיות רבות: אריזת משלוחי מנות בחגים, אירוח ניצולי שואה, נקיון וסימון שבילים ועוד..

נושא איכות הסביבה נלקח גם הוא בכובד ראש רב באינטל, תוכלו לקרוא בלינק על המחויבות שלנו לשמירה על האזורים בהם אנחנו פועלים.

 

intel

הפינוקים וההטבות

מה יותר חשוב לכם? אוכל טוב או חדר כושר? באינטל ירושלים תוכלו להנות מכל העולמות.

מגוון של חדרי אוכל וקפיטריות מפנקים (יש גם בית קפה!), חדר כושר עם חוגים בשעות גמישות, מספרה, שירותי טיפוח, שירותי כביסה ועוד.

הטבה שעובדים אוהבים במיוחד- בימי חמישי הלובי של הקמפוס מתמלא בפרחים טריים אותם ניתן לרכוש במחיר נוח, צריך רק לבחור בבוקר את הזר הרצוי ולשים עליו מדבקה עם שמכם. בסוף היום משלשלים כסף לתיבה ויוצאים לסופש עם זר ריחני..

עובדי אינטל גם נהנים מההטבות שקיימות בכלל הקמפוסים של אינטל:

קבלת פנים חמה- כל עובד חדש מלווה על ידי "באדי"- עובד וותיק אשר מלווה את העובד החדש בתחילת דרכו ומלמד אותו את רזי העבודה באינטל.

הוקרה- באינטל קיימת מערכת הוקרות- "רקוגנישן"- דרכה יכול כל עובד או מנהל להוקיר עובד אחר על עבודה מקצועית או תרומה חיובית שהתרשם ממנה.

הטבות למשפחה- אינטל מציעה לעובדיה להנות מחופשת הורות מורחבת, חזרה הדרגתית מחופשת לידה וחניות שמורות לנשים בהריון.>

על תוכנית ההטבות המלאה של אינטל תוכלו לקרוא בלינק הבא.

כל זאת ועוד.. לא סתם אינטל מככבת כבר למעלה מעשור בראשרשימת הדרוג של BDI של מקומות העבודה הטובים ביותר..

Grow your network of opportunities