על התפקיד

מהנדסי ומהנדסות הציוד של אינטל אחראים על הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר לאספקת המעבדים הטובים בעולם, תוך הובלת תהליכים לאופטימיזציה של ביצועי המכונות, מניעת כשלים רחבי היקף ועמידה בתפוקה הנדרשת. עבודת מהנדסי/ות הציוד כוללת בדיקות שוטפות, פיקוח על ציוד הייצור ואף ביצוע תיקונים מורכבים וחדשניים על הציוד הקיים, תוך שימוש בידע הנדסי ולוגיסטי נרחב.

מהנדסי ומהנדסות התהליך באינטל מתמקדים בתכנון, הפעלה ושליטה של תהליכים כימיים, פיסיקליים וביולוגיים, ובאינטגרציה של כל התהליכים לכדי תהליך יחיד החיוני לאספקת המוצרים המתקדמים בעולם. מכיוון שהטכנולוגיה מתקדמת כל הזמן ואיתה מגיעות דרישות חדשות, קיים צורך במציאת פתרונות ודרכים יצירתיות לאופטימיזציה מתמדת של האינטראקציות בתוך התהליך. מהנדסי/ות התהליך מחזיקים/ות במומחיות הגדולה ביותר בתהליך השלם – עובדה המאפשרת להם ליטול חלק בפתרון בעיות, ליזום הצעות לשיפור ולהוביל ניתוח ביצועים והערכה של כל התהליך.

מהנדסי ומהנדסות Yieldבאינטל אחראים על איכות קו הייצור. משימה זו מתבצעת תוך בקרת איכות ואופטימיזציה של התהליך והמוצרים במפעל הייצור, וניתוח מתמיד של הביצועים והערכה של תהליך הייצור. לרשות מהנדסי ומהנדסות Yield עומדות המעבדות המתקדמות ביותר והכלים הטכנולוגיים המובילים של אינטל לטובת ביצוע אנליזות, ניתוח כשלים וניתוח תוצאות לצורך זיהוי והבנת מקורם של פגמים פוטנציאליים במוצר הסופי.

 

 

יש לכם את הניצוץ?

מהנדסי ומהנדסות תהליך, ציוד ו-Yield מחזיקים/ות על פי רוב בתארים ראשון, שני ושלישי בהנדסת מכונות,חומרים, חשמל כימיה או פיזיקה. אנחנו באינטל מחפשים חברי/ות צוות מהנדסים עם כישורים אנליטיים, יכולת איסוף וניתוח נתונים מורכבים, עיבוד והסקת מסקנות.

אנחנו מחפשים סטודנטים וסטודנטיות לתארים מתקדמים עם נסיון הנדסי או אקדמאי לעבודה הנדסית מאתגרת בלב העשייה, תוך לקיחת חלק בעולם הנדסת הציוד והתהליך במחלקת הייצור של אינטל קרית גת.

במסגרת התפקיד יהיה לך חלק אינטגרלי בקבוצות ההנדסה השונות האמונות על תהליכי הייצור, וכלל הפעילות ההנדסית בארגון, לדוגמא: תמיכה יומיומית בקו הייצור, אחריות על יציבות של כלים ותהליכים, פתרון בעיות, בקרת תהליך הייצור, פיתוח שיפורים הנדסיים והטמעתם בקו הייצור.


לכל המשרות הפתוחות

Grow your network of opportunities