חפש משרה

בואו להיות חלק ממשהו מדהים

משרות בהנדסה באינטל

רוצים לשנות את המחר כבר היום? אצלנו תוכלו לעשות זאת. במשך 40 שנות פעילותנו בישראל השקענו כ-11 מיליארד דולר במרכזי המחקר, הפיתוח והייצור כדי לפתח טכנולוגיות- על שמשנות את העולם. אנחנו לא עוצרים לרגע. אנחנו מוכיחים מחדש, שוב ושוב, את "חוק מור", והטכנולוגיה המתקדמת שלנו ממשיכה לשנות את עולם המחשוב. רעבים להמציא, לשנות ולהצליח? בואו לבנות לעצמכם קריירה.

ארכיטקטורת חומרה באינטל

השפעה אדירה, פרויקטים גדולים, scope רחב, אתגרים מקצועיים ואחריות כוללת על מוצרים המגיעים למשתמשים בכל רחבי העולם. זהו עולמם של ארכיטקטים באינטל. הם רואים את התמונה המלאה ואת כל פרטיה – משלב הרעיון ועד לשלב ההטמעה, מגדירים ומובילים תהליכים ומגמות ובסופו של יום יכולים להצביע על מוצר ולהגיד "זה שלי". זה יכול להיות שלכם.

קראו עוד ›

פיתוח חומרה

הכול על תחום פיתוח חומרה באינטל אינטל מותחת את גבולות החדשנות כדי להפוך את חייהם של מיליוני בני אדם למרגשים, רבגוניים וקלים לניהול. מפתחי חומרה באינטל נוטלים חלק גדול בפיתוח טכנולוגיית הדגל של אינטל - המעבדים שלנו. הם נמצאים כמעט בכל מחשב בעולם: במחשבים ניידים, במחשבים נייחים, בטאבלטים, בסמארטפונים, ב-2in1 ובשרתים, והופכים את החיים למגוונים ונוחים יותר. רוצים להותיר חותם? יכול להיות שאינטל היא המקום בשבילכם.

קראו עוד ›

הנדסת מערכת

פלטפורמות מחשוב רבות עוצמה הן חלק מרכזי מהמוצרים שאינטל מפתחת. לשם כך, אנחנו זקוקים לאנשים בעלי מומחיות בחומרה ובתוכנה שיש להם נקודת מבט רחבה – נקודת מבט כלל מערכתית. כך נוכל להבטיח שהפתרונות שאנחנו מפתחים הם חדשניים ותחרותיים.

אם חשוב לכם לראות את התמונה הרחבה, להיחשף לתהליכים ולתחומים מגוונים, להיות שותפים להחלטות מכריעות ולהשפיע על האופן שבו ייראו מוצרי העתיד – המשיכו לקרוא.

קראו עוד ›

ולידציה

מהנדסי הוולידציה אחראים על תהליך ייצור השבבים (צ'יפים), הן לפני הייצור והן אחריו, כדי להבטיח את התוצרים האיכותיים ביותר ובעלי הביצועים הטובים ביותר בשוק. תהליך הייצור מורכב מאוד, וכדי לעמוד באתגר בהצלחה וללא פשרות, מהנדסי הוולידציה נעזרים בסביבה טכנולוגית חדשנית הכוללת את ציוד ותוכנות הבדיקה המתקדמים ביותר. מהנדסי הוולידציה שלנו הם בעלי ידע רב בתכנות והבנה של הלוגיקה מאחורי ייצור השבבים.

עבודת הוולידציה מאתגרת ומלאת סיפוק, ודורשת חשיבה יצירתית, יכולת לימוד, שקידה, סדר ותשומת לב לפרטים. אם אתם יסודיים ואוהבים שהכל מושלם עד הפרט האחרון – זה בדיוק התפקיד בשבילכם.

קראו עוד ›

ורפיקציה

חושבים על עבודת QA רובוטית? תשכחו מזה. מהנדסי וריפיקציה באינטל אחראים על פיתוח סביבות וכלי וריפיקציה כדי להבטיח דיוק לוגי של כל מוצרי אינטל, תוך שימוש בציוד ובכלים המתקדמים ביותר. וזה עוד לא הכל – מהנדסי הווריפיקציה שלנו מעורבים כבר בתהליך ההגדרה של יכולות חדשות ומוצרים חדשים, כל זאת בשילוב חומרה-תוכנה ייחודי.

לומדים מהר? אוהבים לפתור בעיות? לא מפחדים מעבודה קשה? מצוין. יכול להיות שיש לנו קריירה בשבילכם.

קראו עוד ›

Computer Vision

תחום הראייה הממוחשבת הוא מהתחומים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בשנים האחרונות. פריצות דרך ביכולות של מחשבים לזהות ולנתח תמונה מתבצעות כמעט על בסיס יומיומי, וכל התקדמות כזו יכולה להשפיע על העולם ולשנות את החיים שלנו. אחד המקומות המובילים בעולם, בו מתקיימות פריצות דרך כאלו, הוא אינטל.

קראו עוד ›

Design Automation

מהנדסי Design Automation באינטל נמצאים בחוד החנית הטכנולוגי ועומדים בפני אתגרים מקצועיים מהמעלה הראשונה. עליהם להתמודד במהירות עם בעיות שטרם התמודדו עימן ולבנות את הכלים המתקדמים ביותר כדי לפתור אותן. אם אתם טכנולוגיים, מעמיקים ומעודכנים ואוהבים עבודה אינטנסיבית בקהילה מקצועית תומכת – יש לנו בית חם בשבילכם.

קראו עוד ›

Program Management

תפקיד ה-Program Manager) PM) הוא אחד התפקידים המאתגרים, המשפיעים והמספקים ביותר באינטל, שבו תוכלו לקחת פרויקט בשלב הרעיון ולהניע אותו בתוך הארגון עד שהוא קורם עור וגידים, הופך למוצר ומגיע למיליוני משתמשים ברחבי העולם.

ל-PM מוטת שליטה רחבה ביותר, הוא חשוף לכל המורכבויות הארגוניות והדיסיפלינות המקצועיות, הוא מקבל החלטות שמשפיעות באופן ישיר על ההצלחה של המוצר ושל החטיבה, ויש לו יכולת של ממש לשנות ולשפר את הארגון.

קראו עוד ›

הנדסת ציוד, Yield ותהליך

כחלוצה ומובילה עולמית בתחום השבבים, אינטל מייצרת- מיקרו מעבדים מתקדמים ופורצי דרך בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. אנשי הנדסת תהליך, YIELD וציוד אחראים לוודא שהמכונות המתקדמות והכלים הטכנולוגים ימשיכו לספק את המוצרים החדשניים של אינטל, תוך הובלה מתמדת של תהליכים לשיפור הביצועים. בזכות העובדה שהארגון הינו מולטידיסיפלינרי, בו כל מחלקה אחראית על שלב אחר בתהליך הייצור, העבודה מתבצעת מול אנשי מקצוע בתחומים מגוונים, מה שמאפשר לך להיחשף לתחומי ידע, צורת חשיבה ותחומי עניין רחבים.

קראו עוד ›

ניהול קבוצת הייצור-Group Leader

מערך הייצור של אינטל, שבו באים לעולם המעבדים המתקדמים של העתיד, מתופעל ע"י צוותי עבודה גדולים המריצים ציוד כני משוכלל. אופי העבודה, בסביבה טכנולוגית מהמתקדמות בעולם ותחת לחץ אירגוני מורכב, מחייב פונקציה שתדע לנהל ולסנכרן את כל המשתנים בכדי שקו הייצור יעבוד בצורה אופטימלית- פונקציה בעלת סט כישורים ייחודי, עם יכולת ניהול מצויינת לצד ידע מקצועי מהמעלה הראשונה. הפונקציה הזו היא מנהל/ת קבוצתות הייצור.

קראו עוד ›

Grow your network of opportunities