אין מקום טוב יותר לבנות בו את העתיד שלכם מאשר החברה שבונה את העתיד של כולנו.

ממוצרים עם תודעה עצמית ועד למכוניות אוטונומיות, אינטל מספקת את הטכנולוגיה המשמעותית ביותר שמחברת בין רב המכשירים החכמים בעולם. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת חוויות מדהימות שנותנות השראה לחזון של המחר.

מצאו כאן את התפקיד הבא שלכם:

הנדסה

הנדסה

רוצים לשנות את המחר כבר היום? אצלנו תוכלו לעשות זאת. במשך 40 שנות פעילותנו בישראל השקענו כ-11 מיליארד דולר במרכזי המחקר, הפיתוח והייצור כדי לפתח טכנולוגיות-על שמשנות את העולם. אנחנו לא עוצרים לרגע. רעבים להמציא, לשנות ולהצליח? בואו לבנות לעצמכם קריירה.

למדו עוד ›

Engineering

פיתוח תוכנה

מחשוב תפיסתי, Internet of things, מחשוב לביש? כן, כן וכן. תתפלאו- אנחנו עושים עוד כמה דברים חוץ מסיליקון. אם אתם רוצים לפתח את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לעבוד לצד המוחות המבריקים ביותר, לכתוב קוד שישמש מיליוני אנשים ולהמציא את העתיד כבר עכשיו - הצטרפו אלינו..

למדו עוד ›

בינה מלאכותית

הבינה המלאכותית היא לא רק מהפכה בתחום המחשוב, אלא לא פחות מנקודת המפנה הגדולה הבאה בהיסטוריה האנושית. קבוצות הפיתוח הנמצאות במרכזי הפיתוח של אינטל בישראל מהוות את אחד המוקדים החדשניים והיצירתיים ביותר של החברה בפיתוח טכנולוגיות מבוססות בינה מלאכותית במגוון רחב של תחומים..

למדו עוד ›

סטודנטים

אינטל מציעה לכם להצטרף למגוון משרות הסטודנט שלנו ולשכוח מכל מה שחשבתם על משרות סטודנט – בואו לקחת חלק משמעותי מפיתוח וייצור המוצרים של המחר, בלי לפגוע בלימודים, ועל הדרך ליהנות מתנאים מעולים וסביבת עבודה מדהימה. .

למדו עוד ›

 

עולמות הייצור

בואו לעשות היסטוריה ולהיות חלק מצוות מפעל ייצור המעבדים בקריית גת - מהמתקדמים מסוגו בעולם. כאן תוכלו לקחת חלק באקשן האמיתי - ייצור המעבדים הטובים בעולם בסביבה טכנולוגית חדשנית ומרתקת, יחד עם אנשי צוות מסורים, נחושים ומוכשרים, ממש כמוכם..

למדו עוד ›

הנדסאים

מה זה אומר להיות הנדסאי באינטל קריית גת?

  • להיות חלק מחברת היי טק מהמובילות במשק
  • לקחת חלק בייצור הטכנולוגיה הכי מתקדמת בעולם
  • ליהנות מהתנאים וההטבות של אינטל – לקבל שכר מתגמל ותוכנית בונוסים אטרקטיבית, ארוחות בחדרי אוכל משודרגים, חדר כושר וחוגים, מערך הסעות מהמרכז והדרום ועוד...

למדו עוד ›

ארגוני המטה והתמיכה

הסביבה הארגונית, הקול הייחודי, הערכים, האתגרים הגלובליים והפתרונות היצירתיים- כולם אינטל. כדי לטפח, לדאוג, ולהניע את אינטל קדימה אנחנו מחפשים אתכם- משפטנים, אנשי ממשל, אנשי IT, אנשי משאבי אנוש ואנשי כספים, יצירתיים, מבריקים, סקרנים, מקצוענים ואיתנים שיודעים לסמן את קו המטרה ושלא מוכנים לקבל "לא" כתשובה..

למדו עוד ›

רוצה להצטרף אלינו?

לחיפוש משרות פתוחות והגשת מועמדות

מצא משרה
 

Grow your network of opportunities